Товариство організаційУчасників АТО ОдещиниЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ПОДІЛЬЩИНИ

Увійдіть за допомогою:

Ірина Фріз – міністр у справах ветеранів (ВІДЕО)

22 Лис 2018

Міністром у справах ветеранів стала Ірина Фріз. Відповідне рішення депутати Верховної Ради ухвалили ввечері 22 листопада.

Міністерство у справах ветеранів у повному обсязі почне працювати у червні 2019 року. У відомстві будуть вирішуватиме проблеми не лише учасників російсько-української війни, а й усіх ветеранів військової служби та силових структур. “Насправді процес утворення міністерства, на жаль, довгий за нашими процедурними правилами, і відповідно у повному обсязі міністерство зможе запрацювати лише з червня місяця. Ми маємо пройти довгу процедуру призначення державного секретаря, затвердження штатної структури, формування штатної структури. Але, попри всі ці бюрократичні перепони я можу вже зараз зазначити, що ми продовжимо проектну роботу і в нас вже є підтримка наших міжнародних донорів окремих проектів”, – наголосила новий міністр . За її словами, міністерство почне запускати процес утворення Єдиного державного реєстру ветеранів. “Ми будемо формувати онлайн-кабінет для ветеранів. Тобто, у нас багато планів і я дуже дякую проектному офісу при Комітеті у справах ветеранів, який зробив майже 90% необхідної роботи для того, щоб розпочати роботу вже неочікуючи юридичних формальних затверджень”, – додала Фріз.

14 листопада, Кабінет міністрів схвалив створення Державної служби України у справах ветеранів. Нова служба стане спадкоємицею ліквідованої Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, штат працівників відомства становитиме 150 осіб.

Що відомо про Ірину Фріз?

Вона очолювала постійну делегацію Верховної Ради в Парламентській асамблеї НАТО, була членом комітету парламенту з питань національної безпеки і оборони, очолювала підкомітет з питань безпеки державних інформаційних систем.

Міністерство у справах ветеранів – один із механізмів реалізаціі державних ветеранських політик

Пов'язвні пости

Залишити коментар

Корисна інформація
Сайти організацій
книга пам’яті
memorial