Товариство організаційУчасників АТО ОдещиниЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ПОДІЛЬЩИНИ

Увійдіть за допомогою:

Зареєстровано законопроект про створення Єдиного держреєстру ветеранів війни

29 Січ 2019

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект № 9508, який передбачає створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

Проект передбачає зміни до закону про статус ветеранів війни. Пропонується створити Єдиний державний реєстр ветеранів війни. Відповідальним за реєстр мають намір визначити Міністерство у справах ветеранів.

Реєстр пропонують створити, щоб вести облік ветеранів, реалізовувати їх право на пільги та соцгарантії, відслідковувати їх потреби та координувати діяльність різних органів.

 Інформацію реєстру мають намір захищати, як конфіденційну.

Уряду мають намір доручити визначити порядок створення, ведення, доступу до відомостей Реєстру та їх використання, порядок одержання інформації з інших реєстрів і інформаційних баз даних щодо фізичних осіб для внесення до Реєстру.

Раніше, під час презентації діяльності Міністерства у справах ветеранів у парламенті, профільний міністр Ірина Фриз заявила, що в  Україні створять Єдиний державний реєстр ветеранів. За її словами, на базі Єдиного державного реєстру ветеранів створять онлайн систему Е-ветеран – єдину систему обліку, де кожен ветеран буде мати власний “кабінет”.

“Це дасть можливість кожному з ветеранів отримувати державні послуги або консультації в онлайн-режимі. Відстежувати статус розгляду своїх документів, вступати в безпосередню комунікацію зі співробітниками міністерства”, – пояснила Фриз.

Передбачається також, що під онлайн-систему Е-ветеран створять мобільний додаток.

Пов'язвні пости

Залишити коментар

Корисна інформація
Сайти організацій
книга пам’яті
memorial